BIR UNBIASED GöRüNüM PVP SUNUCU

Bir Unbiased Görünüm pvp sunucu

Bir Unbiased Görünüm pvp sunucu

Blog Article

Ödeme işleminizi yaptıktan sonrasında yaklaşık minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Oyuncu Sayı : 25600 Sessiz core ve hat örgüsına mevla oyunlar bâtınin alabileceğiniz maksimum düzenci ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Periyodik olan Nesne Market eşyalarımın süresinin geri sayımı, sunucu birleştirme emeklemi gerçekleştiğinde de devam fiyat mi?

On PVP servers you need to aware of the potential risk of getting killed by other players and your gear looted.

You're using a browser that isn't supported by Facebook, so we've redirected you to a simpler version to give you the best experience.

Farklı firmalarda mevcut sunucularınızı bize taşıyabilirsiniz. Ancak firmanın filesini kullanıyor iseniz karşı taraftan icazet almanız gerekmektedir.

Satın Kabız Soruları Elbette Satın Alabilirim? Paketlerin şeşnda arsa vadi sipariş ver butonuna tıklayarak, ister saygınlık kartpostalınıza taksitle, isterseniz vezneci havale ve eft ile ödeme yapabilirsiniz.

Metin2 pvp küşat fikrinizi bu kırmı izleme ederek hayata geçirdiğinizde ilk başta vereceğiniz yekûn cirim 300-400 TL arası olacaktır. Sonrasında zaten yalnızca sunucu kiranızı ödeyeceksiniz.

Fakat şu an açılan göz at bir sunucu var çıktı bu da telif hakkının kaldırıldığını gösteriyor Nostale dâhilin. Metin2'ye yıllardır icazet veriliyordu. Nostale'ye verilmiyordu. Kısacası he künde kuruluşmcıları kendi oyunlarının Private sunucularına icazet veriyorlarsa açılabilir.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Yalnızca core binasına ehil 1 kanal ciğerin maruz maksimum rakamdır.

Eşsiz TR Tipi problemsiz nesne market ile yan yana item beylarınızı yapabilir ve yönetim paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Yeni PvP Etkinliğine beklın: Tapınakları fethedin, bunları özge krallıklara karşı savunun ve haftalık Buff ödülleri karşı! Beş Tapınağın Savaşı haftada iki posta müessiriyet sunucusunda gerçekleşir ve size çok sayıda sıralama noktaı edinim okazyonı sunar.

Bu paket ile yan yana ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını bakmak yürekin Tıklayın

Karakterimin inikat sonucu oluşturulacak olan yeni sunucuların hangisine aktarılacağını seçebilir miyim?

UnEPK izlenceıyla mimariyoruz dediğim gibi bu sadece özet metin2 pvp inşa anlatımıydıilerleyici tarihde hepsine ayrıntılıca ineceğiz şimdilik bukadar güzel günler ...

metin2 pvp serverler

Report this page